SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

Agáta Čechová zaplavala nejrychleji ve své kariéře

13. 10. 2011

V dnešním tisku také : Tradiční a prestižní závody zimní sezóny plavců se konaly za účasti reprezentantů ČR a vynikajících Poláků v Trutnově. Výborně organizovaná Velká cena se skvělým sponzorským zajištěním přinesla úspěch i plavcům SKP Nymburk.

Agáta Čechová zaplavala nejrychleji ve své kariéře

Tradiční a prestižní závody zimní sezóny plavců se konaly za účasti reprezentantů ČR a vynikajících Poláků v Trutnově. Výborně organizovaná Velká cena se skvělým sponzorským zajištěním přinesla úspěch i plavcům SKP Nymburk.

Agáta Čechová znovu potvrdila svou výjimečnost v motýlkářské disciplíně a na trati 100m zaplavala famózních 1:10,37 a skončila těsně druhá za rok starší polskou soupeřkou. Nový osobní rekord jí v současnosti řadí na 3. místo mezi českými třináctiletými plavkyněmi na této distanci. Svou vzrůstající formu potvrdila i výbornými výkony v ostatních startech. Její cíl uspět co nejlépe na prosincovém Mistrovství ČR žactva začíná dostávat prvotní podobu.

Bronzovou medaili pro klub SKP vyplavala Anežka Nováková, která se zatím po onemocnění stále hledá, v disciplíně 200m polohový závod. Těsně pod stupínky vítězů skončila na 100m prsa.

Obě medailistky podpořil svými zlepšujícími se výkony Pavel Davídek, který každým závodem ukrajuje postupně cenné sekundy ze svých osobních rekordů.

Děkujeme všem třem plavcům za výborné výkony a skvělou reprezentaci plaveckého klubu SKP Nymburk a těšíme se na další skvělé výsledky na nejbližších závodech v Kutné Hoře a Mladé Boleslavi.Ivana Davídková

 

Galerie

thmb-plavani2010-251.jpg

Přílohy