SKP Nymburk
Boleslavská 1831
288 29 Nymburk

skp.nbk@tiscali.cz
Tel.: 606 567 240

Hlasů:

20. oficiální sezona Mistrovství České republiky ve volejbalových deblech

20. 05. 2010

Kvapem se přiblížila jubilejní dvacátá oficiální sezona republikového šampionátu v ryze českém sportu a to volejbalovém deblu novodobé éry.

Kvapem se přiblížila jubilejní dvacátá oficiální sezona republikového šampionátu v ryze českém sportu a to volejbalovém deblu novodobé éry.

 

Její úvod netradičně obstarají turnaje mužů a mixů v Brně, když turnaje mužů v Poděbradech a mixů v Kvasinách byly již patrně definitivně zrušeny.

 

Vrcholem letošní deblové sezony by se bezesporu měla stát deblová superexhibice, tzv.“ The Masterking of debl generations of 20th“. Jedná se o premiérový turnajový projekt losovaných mužských dvojic, kde dojde k hráčskému průniku několika deblových generací. Celá odvážná a geniální volejbalová akce se ponese v důstojném duchu dvacetin deblového sportu a její součástí bude i kulturní vyžití v podobě oficiálního bilancování Výboru AVD spolu s výsledkovou retrospekcí ústředních deblových akcí, turnajů a žebříčků. Výše uvedená  oslava 20. jubilea od zoficializování Mistrovství České republiky ve volejbalových deblech, pořádaného AVD, bude zrealizována 19.června v areálu nymburské Remanence, pod zkušenou taktovkou V. Věchta, v úzké spolupráci s Předsedou AVD, T. Kokojanem. Sportovní akce má podporu města Nymburka spolu se vzorným SKP Nymburk.

Nymburské deblové specialisty, dlouholeté veleúspěšné reprezentanty svého mateřského dublového oddílu SKP Nymburk, čeká v letošní kulaté sezoně nelehká obhajoba medailových úspěchů z klíčových akcí z loňského roku 2009. O ty se postarali především dlouholetí kamarádi a spoluhráči, v podání V. Věchta a presidenta AVD v ČR, T. Kokojana.

Oba dubloví iluzionisté budou obhajovat tyto hlavní úspěchy z 19. oficiální sezony 2009:

         A. Finále mužů MČR:  3.místo – T. Kokojan a V. Věchet