Deblové rozloučení

26. 03. 2018 | Debl
Ve věku osmačtyřiceti let zemřel famózní volejbalista, deblista i fajn parťák Petr Hamerník z Nymburka. Navěky zůstane v našich srdcích.

Petr „Portik“ Hamerník definitivně odkvačil na svoji poslední štaci. My, kamarádi z deblů, nikdy nezapomeneme!

 

Dvaadvacátého března 2018 nás náhle a nečekaně opustil vynikající volejbalista, skvělý deblový specialista a dlouholetý spoluhráč i kamarád Petr „Portik“ Hamerník. Tento dobrosrdečný chlapík zůstane navždy uchován v našich srdcích i myslích.

Poslední tři vzpomínkové zápisy P. Hamerníka v deblové dvoraně slávy SKP Nymburk, potažmo knize rekordů AVD ČR (in memoriam):

Absolutně nejoblíbenější a nejsympatičtější postava deblového specialisty (díky své abnormálně dobrotivé a kamarádské duši) na všech turnajových destinacích republikového okruhu. A to jak v řadách diváků a místních starousedlíků, tak také mezi tradičními protihráči, potažmo deblovými kamarády ze všech koutů Čech a Moravy.

Luxusní deblista, který nejen díky svým famózním a parádním volejbalovým výkonům, ale také díky kuriózním, veselým i pitoreskním příhodám a neuvěřitelným zážitkům z vlastního kulturního a společenského deblového života, nikdy nevymizí z našich srdcí i paměti.

Jeden z největších volejbalových i deblových talentů Nymburska posledních třiceti let. To, co my jsme museli tréninkově nadřít, on měl přírodou dáno do vínku.

 

Za všechny volejbalové a deblové kamarády z Čech a Moravy T. Kokojan           (přes patnáct let spoluhráč P. H.).SKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz
Ochrana osobních údajů

Copyright © 2019 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace