Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň

02. 09. 2021 | Atletika
Atleti zahájili nejen nový školní rok, ale i krajský přebor v atletice

Dne 1.9.2021 hostila Vlašim Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň. Náš oddíl reprezentovalo 22 atletů a atletek, kteří vybojovali celkem deset cenných kovů. O medaile se postarali: bronzový Miroslav Popr na trati 150m, Justina Špringrová za druhá místa ve sprintérské soutěži v bězích na 60m a 150m, Lukáš Vejvar obsadil druhé místo ve vrhu koulí a v hodu kladivem přidal bronzové umístění, Tereza Hojsáková a Nela Fučíková přidaly další dvě stříbrné medaile ve vrhu koulí respektive v běhu na 1500m, stříbrnou medaili si také na krk zavěsil Jiří Krejčí ve skoku vysokém. Zlatou medaili, velmi kvalitním výkonem a v novém oddílovém rekordu na trati 1500m v čase 4:15.30, vybojoval Daniel Marák.

Pro poslední, opět stříbrnou medaili, si doběhla štafeta žáků ve složení Maťha, Krejčí, Marák, Popr

Všem atletům za předvené výkony děkujeme a držíme palce do dalších závodů.