Běh lipovou alejí 2020

05. 03. 2020 | Atletika
Letošní ročník běžeckého závodu se kvůli koronaviru SARS-CoV-2 konat nebude.
Pořadatel: SKP Nymburk, z.s. – oddíl atletiky
Datum: 5. dubna 2020 (neděle)
Místo: Atletický stadion na Tyršáku, ul. Kovanická, Nymburk
Trať: 10 km hlavní kategorie mužů a žen
100 m – 2720 m mládežnické kategorie (viz. rozpis kategorií)
Start: 11:15 hod. – start hlavního závodu na 10 km
Mládežnické kategorie od 8:40 hod.
Přihlášky: 10 km – do 2.4.2020 včetně prostřednictvím přihlašovacího formuláře na www.behlipovoualeji.cz
nebo v den závodu nejpozději do 10:30 hod.
Mládežnické kategorie v den závodu nejpozději 30 min. před startem příslušné kategorie.
Prezentace: V den závodu od 8:00 hod. v prostorách atletického stadionu nejpozději 30 min.
před startem příslušné kategorie.
Startovné: 100 Kč převodem na účet 2500731271/2010 při přihlášení předem
200 Kč při přihlášení v den závodu, mládež zdarma.
Šatny: U startu a cíle v areálu atletického stadionu.
Kategorie: A – muži do 39 let
B – muži 40-49 let
C – muži 50-59 let
D – muži 60-69 let
E – muži nad 70 let
F – ženy do 34 let
G – ženy 35-44 let
H – ženy 45-54 let
I – ženy nad 55 let
J – muži UNITOP
K – ženy UNITOP
Finanční odměny: Finanční odměny dle možností pořadatele (cca v hodnotě 15.000 Kč).
Ceny: Ve všech kategoriích pro 1.-3. místo diplom + věcné ceny (cca v hodnotě 15.000 Kč).
Popis tratě
Start a cíl hlavního závodu na 10 km je na atletickém stadionu. Běží se nejdříve cca 1 km na tartanovém oválu +
+ 3 okruhy po asfaltu + posledních 800 m opět na tartanu.
Dorostenci běží 1 asfaltový okruh, žactvo závodí na asfaltu v prostoru u atletického stadionu.
Ostatní ustanovení
Každý závodník běží na vlastní nebezpečí a odpovídá za svůj fyzický i psychický stav.
Pořadatel závodu neodpovídá za vzniklé škody na majetku nebo zranění související s účastí na závodech
nebo s jeho návštěvou. Za odložené věci a věci uložené v šatnách pořadatel závodu neručí.
Rozpis kategorií a časový pořad
08:40 děvčata do 5 let r. 2015 a ml. 100 m
08:50 chlapci do 5 let r. 2015 a ml. 100 m
09:00 dívky 6-7 let r. 2013-2014 200 m
09:10 chlapci 6-7 let r. 2013-2014 200 m
09:20 dívky 8-9 let r. 2011-2012 350 m
09:30 chlapci 8-9 let r. 2011-2012 350 m
09:40 dívky 10-11 let r. 2009-2010 350 m
09:50 chlapci 10-11 let r. 2009-2010 350 m
10:00 mladší žákyně r. 2007-2008 700 m
10:10 mladší žáci r. 2007-2008 700 m
10:20 starší žákyně r. 2005-2006 1 500 m
10:30 starší žáci r. 2005-2006 1 500 m
10:40 dorostenky r. 2003-2004 2 720 m
10:40 dorostenci r. 2003-2004 2 720 m
od 9:00 průběžně vyhlášení žákovských a dorosteneckých kategorií
11:15 start hlavního závodu mužů a žen 10 km
12:30 vyhlášení výsledků hlavního závodu
Plánek tratě
Loňské časy hlavního závodu na 10 km
Muži A Auersvald Miloš – 32:48 min.
Muži B Miler Jiří – 32:30 min.
Muži C Tall Pavel – 36:08 min.
Muži D Prchal Pavel – 41:59 min.
Muži E Kovárník Stanislav – 47:00 min.
Ženy F Vévodová Martina – 36:55 min.
Ženy G Dvořáková Petra – 40:59 min.
Ženy H Klimešová Jana – 39:46 min.
Ženy I Hodboďová Jiřina – 46:28 min.
Traťové rekordy
Muži – Pavlišta Vít – 30:50 min. (2014)
Ženy – Stewartová Moira – 34:58 min. (2018)
Informace
Web: www.

Galerie


LipovaAlejPropozice20200405.pdf


SKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz
Ochrana osobních údajů

Copyright © 2020 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace